Rreth nesh

SI PUNOJMË

 • 1

  Rrjetet sociale me shumë kanale

 • 2

  Ekspozita globale online dhe vjetore

 • 3

  Gama e plotë e pjesëve të këmbimit të automjeteve

 • 4

  Anëtarët e ekipit profesionistë

 • 5

  21 vite përvojë dhe ekspertizë

 • 6

  Shërbimi pas shitjes dhe këshilla e mençur marketingu

PJESË KËMBIMI AUTO SICHUAN NITOYO.LTD

Kompania jonë është një nga furnizuesit e famshëm të pjesëve të automjeteve, prodhues në Sichuan, Kinë.Ne furnizojmë gamën e plotë të pjesëve të këmbimit që nga viti 2000, i bëjmë paratë tuaja të sigurta dhe të jeni të sigurt.

Objekti ynë kryesor është pjesë/aksesorë automjetesh për makina, kamionçinë, furgon, autobus, të rëndë, kamion të lehtë, pirun, etj;nga automjeti japonez, korean, amerikan, evropian në kinez.Këto produkte eksportohen në Amerikën Latine, Amerikën e Veriut, Azinë Juglindore, Azinë Jugore, Lindjen e Mesme, Afrikë, Evropën Lindore dhe Jugore, Rusi, etj. Ne kemi ekip profesional dhe të fortë, mund t'ju furnizojmë me mallra korrekte dhe cilësi të garantuar me konkurrencë çmimi!

Nitoyo është qendra juaj e vetme tregtare për të gjitha nevojat tuaja për pjesët e automjeteve!Le të rritemi së bashku, NITOYO – mos të zhgënje kurrë!

Lexo më shumë

HISTORIA JONË

Që nga viti 2000
Në vitin 2000, ekipi ynë themelues filloi biznesin e eksportit të pjesëve të automjeteve me shumë vizita dhe hetime të paraqitura në pothuajse të gjitha fabrikat e Kinës, dhe gjeti fabrikat e përshtatshme.

hitory11

2000-2005 Zgjerimi në të gjithë tregun e Amerikës së Jugut
Pas shumë përpjekjesh dhe ndryshimesh arritëm të fitojmë besimin e klientëve në tregun e Amerikës së Jugut veçanërisht në Paraguaj.

Lexo më shumë

EKIPI NITOYO

Ne jemi të pajisur me një ekip shitjesh të shkëlqyer dhe shumë të përgjegjshëm dhe një departament shumë kompetent të blerjeve dhe menaxhimit të porosive, duke ofruar shërbime cilësore për blerësit në të gjithë botën.

Puna e ekipit tonë të shitjeve dhe departamentit të blerjeve ndahet sipas sistemit të automjetit, dhe anëtarët kryesorë të gjithë kanë përvojë të paktën 3-vjeçare, në mënyrë që të mos keni nevojë të shqetësoheni për specialitetin e shërbimit dhe produkteve tona.

Përveç kësaj, anëtarët e departamentit tonë të menaxhimit janë të gjithë të përzgjedhur nga funksionimi i tyre praktik dhe specialiteti për t'u siguruar që mallrat t'ju dorëzohen në mënyrë të sigurt në kohën e duhur me dokumentet e kërkuara si FORM-F, CERTIFIKATA E AMBASADËS SË EGYP, COC në Kenia etj.

Departamenti ynë i rrjetit do të fokusohet në përditësimin në kohë reale të produkteve dhe promovimeve tona, prandaj sigurohuni që të na keni ndjekur tashmë në Facebook dhe LinkedIn.

Mbi të gjitha, specialiteti ynë mbulon të gjithë procesin e blerjes, i cili siguron bashkëpunimin fitues.

Lexo më shumë

PSE NA ZGJODHET NE

Që nga viti 2000
NITOYO ka qenë në gamën e biznesit të pjesëve të automjeteve që nga viti 2000, ne kemi mbledhur burime të pasura të fabrikave dhe përvojë në zhvillimin e tregut që mund t'i ndihmojë klientët të rriten të qëndrueshëm dhe të shpejtë.

Gama e plotë
Pjesë/pajisje/vegla automjetesh/ për Makina/Marrim/Furgon/Autobus/Të rëndë/Kamion/Forklift, etj, këto janë të gjitha për gamën NITOYO dhe nga automjetet japoneze/koreane/amerikane/evropiane/kineze.

profesionale
NITOYO të jetë i garantuar për mallrat dhe cilësinë e duhur.

Skuadra e fortë
Çdo linjë produktesh ka staf profesional për t'u siguruar që shërbimi i mirë të përmbushet kërkesa dhe porosia.Çmimi i NITOYO është konkurrues, nuk do të jetë më i lartë se fabrikat.

Në pronësi të shtetit
Origjina nga GRUPI SICHUAN I TREGTISË TË JASHTME, histori e gjatë për eksport dhe ndërmarrje e fortë për të bërë sigurinë e parave tuaja.

Përgjegjës
NITOYO është përgjegjëse për të gjithë porosinë që kemi marrë, duke menduar pas shitjes së shërbimit, ne nuk ju zhgënjejmë kurrë!

Lexo më shumë

CERTIFIKIMI

CFMD

EKSPOZITA

Ne kemi marrë pjesë në shumë ekspozita të pjesëve të këmbimit të automjeteve në mbarë botën çdo vit, si LATIN EXPO, APPEX, LAS VEGAS, AUTOMECHANIKA DUBAI, CANTON FAIR, etj. Kështu që ne qëndrojmë të përditësuar me trendet më të fundit të tregut dhe produkteve dhe u ofrojmë klientëve produktet më të përshtatshme për të përmbushur nevojat e klientëve.Ne transmetojmë shfaqje live në platformat sociale çdo javë për të shfaqur produktet tona më të fundit dhe për të komunikuar me klientët.

Lexo më shumë

2020 AUTOMECHANIKA SHANGHAI002 Panama exhibition map2

 • COMPANY PROFILE

  PROFILI I KOMPANISË

 • OUR HISTORY

  HISTORIA JONË

 • NITOYO TEAM

  EKIPI NITOYO

 • WHY CHOOSE US

  PSE NA ZGJODHET NE

 • CERTIFICATION

  CERTIFIKIMI

 • EXHIBITION

  EKSPOZITA

komentet e klientëve

Koment nga
Klientët tanë jashtë vendit

Për më shumë se 21 vjet Nitoyo ka marrë shumë komente të favorshme për produktet dhe shërbimet tona.

Lexo më shumë
picture
Customer-Reviews

lajmet e fundit

 • HOW MUCH DO YOU KNOW ABOUT RCEP ?
  RCEP është një punë e madhe, fjalë për fjalë dhe metaforikisht.Kur të nënshkruhet, Partneriteti Gjithëpërfshirës Ekonomik Rajonal me...
 • NITOYO BIG NEWS
  Ceremonia e lançimit të zyrës së re Në ditën e fundit të 2021, NITOYO zhvilloi ceremoninë e lançimit të zyrës sonë të re dhe ne ftojmë...
 • AUTO PARTS RECOMMEND IN DECEMBER
  Hyni në Dhjetor, po vijnë Krishtlindjet që do të thotë gjithashtu se po vjen viti i ri, dhe nuk do të kalojë shumë për Ch...
 • LET’S TALK ABOUT AUTO ELECTRINICAL PARTS
  Krahasuar me pjesët e tjera të sistemit si pjesët e trupit, pezullimin ose pjesët e tufës dhe frenave, pjesa më e madhe e par...
 • THE LATEST CHINESE AUTO PARTS INDUSTRIL NEWS
  Çmimi i pjesëve të automjeteve u dyfishua, nga "nxitimi i çmendur" global, tetë muajt e parë të eksporteve të produkteve të Kinës arritën në ...