PJESË KËMBIMI AUTO SICHUAN NITOYO.LTD

about1

NITOYOështë një nga eksportuesit kryesorë të pjesëve të këmbimit të automjeteve në Kinë në vitin 2000. Ne jemi fokusuar në krijimin e një qendre tregtare me një ndalesë për pjesët e makinave dhe kemi në pronësiNITOYO&UBZdy marka që gëzojnë reputacion të mirë në mbarë botën.

Ne kemi gati 20,000 lloje produktesh që mbulojnë çdo sistem auto si sistemi i motorit, sistemi i frenave, sistemi i tufës, sistemi i pezullimit, sistemi elektrik dhe sistemi i transmisionit etj. Modelet e makinave përfshijnë makina japoneze, koreane, evropiane dhe amerikane. Për vite me radhë, produktet tona janë të eksportuara në mbarë botën dhe veçanërisht të njohura në tregun e Afrikës, Amerikës së Jugut, Lindjes së Mesme dhe Azisë Juglindore, ju mund të shihni markën tonë Nitoyo ose UBZ në tregun tuaj lokal

Tani synojmë të shfrytëzojmë tregjet evropiane dhe amerikane, sepse vizioni ynë është kudo ku ka një makinë, ka pjesë auto Nitoyo dhe ne kemi si mision mbrojtjen e drejtimit tuaj.Pra, cilësia është gjithmonë parimi ynë i parë i përzgjedhjes së produktit.Gjithashtu, ne kemi depon tonë, kështu që koha e dorëzimit është e garantuar.

Përveç kësaj, si kompani tregtare ne vazhdojmë të kërkojmë modele të reja dhe produkte të reja për të përmbushur kërkesat e ndryshme të klientëve tanë.Dhe ne punojmë shumë për të optimizuar rrjedhën e punës dhe për të përmirësuar efikasitetin e punës për të kursyer kohën dhe energjinë tuaj.Për shërbimin pas shitjes, ne kemi stilist profesionist për t'ju ndihmuar të dizajnoni logon e markës tuaj dhe paketimin e markës.Për t'u siguruar klientëve një përvojë më të mirë blerjeje, ne pranojmë kushte të ndryshme pagese, gjithashtu kemi departamentin tonë të logjistikës dhe transportit përgjegjës për të gjitha dërgesat.

Për më tepër, ne vazhdojmë gjithmonë të kërkojmë teknologjinë e avancuar të trajtimit, duke dëgjuar burimet e klientëve tanë sepse kujdesemi për ndjenjën e konsumatorit.Ashtu si logoja jonë tregon, ne jemi të përkushtuar të garantojmë që klientët janë të sigurt për të blerë dhe konsumatorët janë të sigurt për të përdorur.

Na zgjidhni, ne nuk do t'ju zhgënjejmë kurrë!

pack

Shembull i shfaqjes së dhomës

Sample Room Display
Sample Room Display2
Sample Room Display3
Sample Room Display4
Sample Room Display5
Sample Room Display6